Każdy z Nas farmaceutów i nie tylko, codziennie ociera się o śmierć. Liczba chorych na nowotwory w Polsce w 2016 r. zwiększyła się do 180 tys., jak wynika z najnowszego raportu dotyczącego sytuacji pacjentów onkologicznych w naszym kraju.

Niestety, choroba ta dotyka często, nie tylko naszych znajomych, ale i bliskich. Jednak nie tylko nowotwory dziesiątkują społeczeństwo w Polsce są to inne bardzo ciężkie choroby. Czasem, nie możemy zrobić już nic. Pacjent odchodzi, jak w przypadku naszej ostatniej zbiórki, gdy nie zdążyliśmy zebrać odpowiedniej kwoty na operację. Wszystko pod koniec dnia rozbija się o pieniądze.

W związku z tym, postanowiliśmy dołożyć cegiełkę, wziąć sprawy w swoje ręce, aby pomagać ludziom. W Polsce mamy dwie bardzo prężnie działające fundacje, które z dużym sukcesem pomagają chorym pacjentom. Jedna to Fundacja Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, a druga to Fundacja Siepomaga. Dlatego w ramach wspólnego porozumienia, postanowiliśmy przekazywać co miesiąc fundusze ze sprzedaży książki zatytułowanej: Aptekarskie Porady na rzecz obu fundacji. Poprawiając swoją wiedzę, pomagasz polskim pacjentom. Nie czekaj, opieka farmaceutyczna – to takie proste!

Jesteś gotowy zacznij wspierać: https://sklep.lekolepki.pl/kolekcja/frontpage/aptekarskie-porady-doradzanie-w-samoleczeniu-przez-farmaceute-w-aptece-ogolnodostepnej   

W celu uzyskania rabatu na książkę, prosimy o rejestrację w ZZPF na stronie www.zzpf.org.pl:

Kupon rabatowy będzie wysłany po zatwierdzeniu rejestracji. Nie wiąże się ona z żadnymi kosztami.  

*50% dochodu ze sprzedaży książki jest przekazywane w celu pomocy chorym pacjentom na fundacje siepomaga.pl oraz Polską Koalicję Pacjentów Onkologicznych.

Z wyrazami podziękowania, 

Związek Zawodowy Pracowników Farmacji (ZZPF) 
Gen. Meriana Coopera 6b/10
01-315 Warszawa
NIP: 5223098180
KRS:  0000690692