Obserwując decyzje oraz zmiany proponowane względem sektora farmaceutycznego, dalekie są od uznanych trendów światowych wypracowanych przez ekspertów.

Perspektywy pracy w zawodzie farmaceuty w Polsce, dalekie są od tych w innych krajach, gdzie bardzo dobrze usankcjonowana jest opieka farmaceutyczna, pozwalająca realizować nam misję zawodową. Czy zrobienie z farmaceutów sprzedawców jest w czyimś interesie? A może to nam się nie chcę zmieniać tego co jest?


Przecież na koniec dnia i tak największa część farmaceutów trafi do aptek ogólnodostępnych. Skąd tak duża ignorancja ze strony decydentów dla roli farmaceuty w społeczeństwie? A może zostały popełnione jakieś błędy w przeszłości? Gdy świat galopował w Polsce wszystko stało w miejscu, czy tak musi być, jak jest? Zmiany są absolutnie koniecznie, zgadasz się?


Jeśli tak napisz co należy zmienić i jak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ! Czekamy na Twój list lub pomysł, który opublikujemy! 


Nie pozostawaj obojętny, dołącz do Nas już dziś!