Otrzymaliśmy zgłoszenie od naszego członka, kierownika apteki szpitalnej. Dyrektor szpitala, przerzuca odpowiedzialność na farmaceutę za wysokie stany magazynu.

To dopiero trzeci miesiąc Naszej działalności, a docierają do Nas sprawy z całej Polski. Tym razem, mamy do czynienia z sytuacją w jakiej znalazła się Pani Kierownik dużej apteki szpitalnej na południu Polski, która zmaga się z brakiem personelu od 3 miesięcy od podjęcia pracy w tym ośrodku.

Dyrektor szpitala daje jej naganę. Pomimo kilkunastu prób podjęcia dialogu z dyrekcją szpitala, w którym warunki urągają godności pracy farmaceuty, farmaceuta jest na straconej pozycji.

Przystępujemy do działania! Z zebranego materiału dowodowego widzimy, brak personelu, fatalne warunki pracy, nie mówiąc o BHP oraz nadwyżki leków pozostawiony bałagan po poprzednikach.

Masz podobny problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.