Zapraszamy na szkolenie branżowe dla farmaceutów szpitalnych, które realizowane jest w ramach cyklu konferencyjnego pod hasłem „Praktyczne wdrożenie dyrektywy fałszywkowej w aptekach szpitalnych”.  

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Spotkanie organizowane jest przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie i Podkarpacką Okręgową Izbę Aptekarską, a także Lideo S.A.  Spotkanie skierowane jest do farmaceutów szpitalnych oraz osób zarządzającymi procesami administracyjnymi w szpitalach.

Szkolenie odbędzie się 03.12.2018 roku (poniedziałek), w godzinach 9:00 -13:15 w Krakowie w Hotelu Sympozjum ul. Kobierzyńska 47

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29.11.2018 r. W treści e-maila prosimy o podanie: imienia, nazwiska, telefonu i e-maila kontaktowego, a także nazwy apteki i jej miejscowości oraz łącznej ilości osób z Państwa placówki, która weźmie udział w spotkaniu branżowym. 

Za udział w konferencji przewidziane jest przyznanie 2 punktów edukacyjnych w ramach szkoleń ciągłych.