Aktualności z życia organizacji

„Praca dla Boots UK to było dla mnie jedno z najciekawszych zawodowych wyzwań. Poznałem bardzo dużo przyjaciół, doszlifowałem język, odbyłem cenne szkolenia" mówi Dr n. farm. Piotr Merks, przewodniczący ZZPF. Chcesz wiedzieć więcej? Dzięki współpracy ze Związkiem Zawodowym Pracowników Farmacji (ZZPF) (www.zzpf.org.pl) i działem HR Boots UK mamy zaszczyt zaprosić farmaceutki i farmaceutów do oglądania naszego spotkania! 

Od 1 stycznia 2022 roku można skorzystać z wyższej ulgi z tytułu składek członkowskich na rzecz związków zawodowych. Kwota, którą możemy aktualnie odliczyć została podniesiona i członkowie związków zawodowych mogą liczyć na większe preferencje. 

Ulga jest przeznaczona dla podatników rozliczających się według skali podatkowej (PIT 36, PIT 37) oraz ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych (PIT 28). Nie skorzystają z niej osoby, które rozliczają się za pomocą podatku liniowego.

Chyba nie ma już farmaceuty, który nie słyszałby o medycynie opartej o faktach, tzw. Evidence Based Medicine (EBM). Niemiej jednak, postanowiłem przejść przez ten temat nieco inaczej praktycznie, uwzględniając kilka nowych czynników, które mogą nieco inaczej definiować pewne utarte schematy.

Przyjmijcie od Związku Zawodowego Pracowników Farmacji - ZZPF życzenia wszelkiej pomyślności w imieniu Zarządu Piotr Merks i Klaudiusz Gajewski 

Opieka farmaceutyczna stanowi wkład farmaceuty w opiekę nad indywidualnym pacjentem i prowadzi do optymalizacji stosowania leków. Opieka farmaceutyczna może poprawić przestrzeganie zaleceń, skuteczność kliniczną prowadzenia terapii oraz poprawić jakość życia związaną ze stanem zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się podziękowaniami Prezesa NFZ za wkład Związku Zawodowego Pracowników Farmacji w sprawie warunków zawierania i realizacji umów na realizację zalecanych szczepień ochronnych w aptece.

Związek Zawodowy Farmaceutów Polskich logo

Polish Trade Union of Pharmacy Workers

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Telefon:
+(48) 602101979
Telefon:
+(48) 694732275.
E-mail:
zzpf@zzpf.org.pl
NIP:
5223098180
KRS:
0000690692

Dołącz do ZZPF

Dołącz do nas, byśmy wspólnie zabrali głos w sprawach ważnych dla naszej grupy zawodowej.

Wypełnij zgłoszenie

Copyright © 2024 Związek Zawodowy Pracowników Farmacji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed By WebSS Studio

Strefa dla członków ZZPF

Uruchomiono zadanie harmonogramu